Dungeons: Difference between revisions
From Elwiki
→Players
IceSoulMOG (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 32: | Line 32: | ||
|- | |- | ||
| [[Capital-Bound Train]] || 4 | | [[Capital-Bound Train]] || 4 | ||
|- | |||
| [[Plegas's Labyrinth]] || 3 ~ 6 | |||
|- | |- | ||
| rowspan=6 | Raid || [[Crimson Tower of Howling Flames]] || 3 ~ 6 | | rowspan=6 | Raid || [[Crimson Tower of Howling Flames]] || 3 ~ 6 |