Arche: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
No edit summary |
|||
Line 46: | Line 46: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 83 || 4% | | align="left" | 4 || 83 || 4% | ||
|} | |||
<br> | |||
== Arche Skills == | |||
{| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | |||
|- style="background:{{ColorSel|CharLight|Aisha}}" | |||
! [Aer] !! [Mater] !! [Merus] | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:WizMagicianSkill2.png|link=Drop Poising]] | |||
| width="40" | [[Image:WizMagicianSkill1.png|link=Sparkler Wave]] | |||
| width="40" | [[Image:WizMagicianSkill7.png|link=Mystic Flask]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:WizMagicianSkill4.png|link=Pouring Beads]] | |||
| width="40" | [[Image:WizMagicianSkill5.png|link=Spectacular]] | |||
| width="40" | [[Image:MysticAlchemistSkill1.png|link=Homunculus]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:WizMagicianSkill6.png|link=Enough Mineral]] | |||
| width="40" | [[Image:MysticAlchemistSkill4.png|link=Silver Tree]] | |||
| width="40" | [[Image:MysticAlchemistTSkill1.png|link=Refined]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:MysticAlchemistSkill2.png|link=Melting Point]] | |||
| width="40" | [[Image:MysticAlchemistSkill6.png|link=Sparkler Spin]] | |||
| width="40" | [[Image:MysticAlchemistTSkill3.png|link=Envelopes]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:MysticAlchemistSkill5.png|link=Sparkler Body]] | |||
| width="40" | [[Image:MysticAlchemistTSkill2.png|link=Detecting Gem]] | |||
| rowspan=2 | <!-- padding --> | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:MysticAlchemistSkill3.png|link=Poisoning Risk]] | |||
| width="40" | [[Image:MysticAlchemistTSkill4.png|link=Fermentation]] | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |