Red-Demon Army: Difference between revisions
→Notable Members
Gameboy224 (talk | contribs) |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 47: | Line 47: | ||
| '''[[Nero]]''' || Commander || style="background:#CCCCCC" | Unknown | | '''[[Nero]]''' || Commander || style="background:#CCCCCC" | Unknown | ||
|- | |- | ||
| '''[[Helputt]]''' || | | '''[[Helputt]]''' || Member || style="background:#FDCE5E" | Defected | ||
|- | |- | ||
| '''[[ | | '''[[Victoria]]''' || Member || style="background:#FDCE5E" | Absolved | ||
|- | |- | ||
| '''[[Diana]]''' || | | '''[[Vasili]]''' || Member || style="background:#FDCE5E" | Absolved | ||
|- | |||
| '''[[Diana]]''' || Member || style="background:#FDCE5E" | Absolved | |||
|} | |} | ||