Dimension Link - Blader: Difference between revisions
no edit summary
(→Trivia) |
No edit summary |
||
Line 101: | Line 101: | ||
| align=center | 194% | | align=center | 194% | ||
| align=center | 33% | | align=center | 33% | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=25 | 13 | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=25 | 12 | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=25 | 200MP | ||
| align=center rowspan= | | align=center rowspan=25 | 10 Seconds | ||
|- | |- | ||
|2 | |2 | ||
Line 205: | Line 205: | ||
| align=center |281% | | align=center |281% | ||
| align=center |48% | | align=center |48% | ||
|- | |||
|22 | |||
| rowspan=4 | - | |||
| align=center |286% | |||
| align=center |49% | |||
|- | |||
|23 | |||
| align=center |290% | |||
| align=center |49% | |||
|- | |||
|24 | |||
| align=center |294% | |||
| align=center |50% | |||
|- | |||
|25 | |||
| align=center |299% | |||
| align=center |51% | |||
|} | |} | ||
</tabber> | </tabber> |