Illusion Ray: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 35: | Line 35: | ||
| 0 | | 0 | ||
| align="center" | 540% | | align="center" | 540% | ||
| align="center" rowspan= | | align="center" rowspan=25 | 50 MP | ||
| align=center rowspan=" | | align=center rowspan="25" | 10 Seconds | ||
|- | |- | ||
| 2 | | 2 | ||
Line 117: | Line 117: | ||
| 35 | | 35 | ||
| align="center" | 783% | | align="center" | 783% | ||
|- | |||
| 22 | |||
| rowspan=4 | - | |||
| align="center" | 795% | |||
|- | |||
| 23 | |||
| align="center" | 807% | |||
|- | |||
| 24 | |||
| align="center" | 819% | |||
|- | |||
| 25 | |||
| align="center" | 832% | |||
|} | |} | ||