Assault Impact: Difference between revisions
From Elwiki
Update KR Detail
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
(Update KR Detail) |
||
Line 25: | Line 25: | ||
! Slide Dash !! Knee Kick | ! Slide Dash !! Knee Kick | ||
|- | |- | ||
| align=" | | align="center" | 1 || rowspan="2" | 45 || % || 403% || rowspan="20" | 70 MP || rowspan="20" | 10 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align=" | | align="center" | 2 || || 421% | ||
|- | |- | ||
| align=" | | align="center" | 3 || 48 || || 439% | ||
|- | |||
| align="center" | 3 || 52 || || 457% | |||
|- | |||
| align="center" | 3 || 56 || || 476% | |||
|- | |||
| align="center" | 3 || 60 || || 494% | |||
|- | |||
| align="center" | 3 || 64 || || 512% | |||
|- | |||
| align="center" | 3 || 68 || || 530% | |||
|- | |||
| align="center" | 3 || 72 || || 548% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |