Shadow Thrust: Difference between revisions
From Elwiki
Update KR Detail
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
(Update KR Detail) |
||
Line 23: | Line 23: | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 60 || 574% || rowspan="20" | 10 MP | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 60 || 574% || rowspan="20" | 10 MP | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || | | align="left" | 2 || 617% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || | | align="left" | 3 || 63 || 660% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 67 || 703% | |||
|- | |||
| align="left" | 5 || 71 || 746% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |