Pain Suppression: Difference between revisions
no edit summary
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 42: | Line 42: | ||
! colspan=2 | Activation Chance | ! colspan=2 | Activation Chance | ||
|- style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | |- style="border-style: solid; border-width: 1px; background-color:#FCBCBC" | ||
! Active Skill | |||
! Special Active | ! Special Active | ||
|- align=center | |- align=center | ||
| align=left | 1 | | align=left | 1 | ||
| 8% | |||
| 16% | | 16% | ||
|- align=center | |- align=center | ||
| align=left | 2 | | align=left | 2 | ||
| 11% | |||
| 22% | | 22% | ||
|- align=center | |- align=center | ||
| align=left | 3 | | align=left | 3 | ||
| 14% | |||
| 28% | | 28% | ||
|- align=center | |- align=center | ||
| align=left | 4 | | align=left | 4 | ||
| 17% | |||
| 34% | | 34% | ||
|- align=center | |- align=center | ||
| align=left | 5 (M) | | align=left | 5 (M) | ||
| 20% | |||
| 40% | | 40% | ||
|-| | |-| | ||
KR= | KR= | ||
{| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | {| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | ||
|- style="background:#FCBCBC" | |- style="background:#FCBCBC" | ||
! Skill Level !! Level Required !! Chance | ! rowspan=2 | Skill Level !! rowspan="2" | Level Required !! colspan=2 | Activation Chance | ||
|- style="background:#FCBCBC" | |||
! Active Skill !! Special Active | |||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 60 || 7% | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 60 || 7% || 14% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 14% | | align="left" | 2 || 14% || 28% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 63 || 21% | | align="left" | 3 || 63 || 21% || 42% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 67 || 28% | | align="left" | 4 || 67 || 28% || 56% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 71 || 35% | | align="left" | 5 || 71 || 35% || 70% | ||
|} | |} | ||
</tabber> | </tabber> |