Record: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| [[File:PoeticRangerSkill2.png]] | | [[File:PoeticRangerSkill2.png]] | ||
| {{SkillType|SA|S}} (Can also be used in midair) | | {{SkillType|SA|S}} (Can also be used in midair) | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillText|Nature|2}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |