ElEditors, Interface administrators, Administrators
70,782
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 8: | Line 8: | ||
|- | |- | ||
| {{Force|PoeticRangerSkill6.png}} | | {{Force|PoeticRangerSkill6.png}} | ||
| {{SkillType|SA|B}}<br>{{SkillType|M}} | | {{SkillType|SA|B}}<br/>{{SkillType|M}} | ||
|- | |||
| | |||
| {{SkillText|Nature|3}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |