Elwiki:Text Replacement Requests: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 193: | Line 193: | ||
|- | |- | ||
|7/28/2022 || [[User:MasterKirito]] || Sternenschlitzer || Sternschlitzer || || {{tc|Yes}} | |7/28/2022 || [[User:MasterKirito]] || Sternenschlitzer || Sternschlitzer || || {{tc|Yes}} | ||
|- | |||
|7/29/2022 || [[User:Bluhen]] || Hymn of Bravery || Song of Courage || || {{tc|no}} | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> |