Knight Emperor/Skills: Difference between revisions
From Elwiki
→Force Mod Skill
m (Text replacement - "class="related-skills uneven"" to "class="related-skills"") |
Shironsaki (talk | contribs) |
||
Line 14: | Line 14: | ||
{| class="related-skills" border="1" style="border-collapse: collapse;" cellpadding="1" | {| class="related-skills" border="1" style="border-collapse: collapse;" cellpadding="1" | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| width="40" | {{Force|SI_Sandstorm.png}} | | width="40" | {{Force|SI_Sandstorm.png}} | ||
Line 31: | Line 22: | ||
| width="40" | {{Force|ElSkill7i.png}} | | width="40" | {{Force|ElSkill7i.png}} | ||
| align="center" width="150" | [[Sonic Blade/ModA|Sonic Blade]] {{Mod Cube|1}} | | align="center" width="150" | [[Sonic Blade/ModA|Sonic Blade]] {{Mod Cube|1}} | ||
| width="40" | {{Force|Mortal_Blow.png}} | |||
| width="150" align="center" | [[Mortal Blow/ModA|Mortal Blow]] {{Mod Cube|2}} | |||
|- | |||
| width="40" | {{Force|ElSkill3.png}} | |||
| align="center" width="150" | [[Armageddon Blade/ModA|Armageddon Blade]] {{Mod Cube|2}} | |||
| width="40" | {{Force|ElSkill5i.png}} | |||
| align="center" width="150" | [[Armor Break/ModA|Armor Break]] | |||
|- | |||
| width="40" | {{Force|ElSkill6i.png}} | |||
| align="center" width="150" | [[Double Slash/ModA|Double Slash]] | |||
|} | |} | ||