ElEditors, Interface administrators, Administrators
70,866
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 25: | Line 25: | ||
!Cooldown Decrease | !Cooldown Decrease | ||
|- | |- | ||
| colspan=" | | colspan="4" |'''{{PvE}}''' | ||
|- | |- | ||
| align="left" |1 || 35 || | | align="left" |1 || 35 || 14% | ||
|14% | |14% | ||
|- | |- | ||
| align="left" |2 || 51 || | | align="left" |2 || 51 || 16% | ||
|16% | |16% | ||
|- | |- | ||
| align="left" |3 || 59 || | | align="left" |3 || 59 || 18% | ||
|18% | |18% | ||
|- | |- | ||
| align="left" |4 || 92 || | | align="left" |4 || 92 || 20% | ||
|20% | |20% | ||
|- | |- | ||
| colspan=" | | colspan="4" |'''{{PvP}}''' | ||
|- | |- | ||
| align="left" |1 || 35 || | | align="left" |1 || 35 || 7% | ||
|7% | |7% | ||
|- | |- | ||
| align="left" |2 || 51 || | | align="left" |2 || 51 || 8% | ||
|8% | |8% | ||
|- | |- | ||
| align="left" |3 || 59 || | | align="left" |3 || 59 || 9% | ||
|9% | |9% | ||
|- | |- | ||
| align="left" |4 || 92 || | | align="left" |4 || 92 || 10% | ||
|10% | |10% | ||
|} | |} | ||
Line 70: | Line 68: | ||
!KR!!NA!! PvE!!PvP | !KR!!NA!! PvE!!PvP | ||
|- | |- | ||
|03/02/2023||-|| colspan="2" align="left" | | |03/02/2023|| rowspan="2" |-|| colspan="2" align="left" | | ||
*'''Crumbling Heart''' added. | *'''Crumbling Heart''' added. | ||
|- | |||
|03/15/2023 | |||
| colspan="2" | | |||
* {{Buff|Damage Increase increased.}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |