Burning Nasod Hand: Difference between revisions
From Elwiki
→Affected Commands
Shironsaki (talk | contribs) m (Text replacement - "RFpassive1.PNG" to "OverTakerPassive1.png") |
Shironsaki (talk | contribs) |
||
Line 61: | Line 61: | ||
|- | |- | ||
| {{CDR}}{{CIO|X}} || || {{CZ}}{{CZ}}{{CZ}}{{CIO|X}} || | | {{CDR}}{{CIO|X}} || || {{CZ}}{{CZ}}{{CZ}}{{CIO|X}} || | ||
|- | |||
| {{CU}}{{CIO|X}} || || || | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |