Skill Tree: Rune Slayer/de: Difference between revisions
From Elwiki
no edit summary
(Created page with "{| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" |- | File:BlankWhite.png | File:Mental_Strength.PNG|link...") |
No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| | {| width="100%" style="background: transparent; border: transparent" | ||
|- | |- | ||
| [[File: | | valign="top" | | ||
| [[File: | |||
| [[File: | === Spezial-Aktiv === | ||
| [[File: | |||
| [[File: | {| border="0" cellpadding="1" cellspacing="1" style="background-color: black" | ||
| | |- style="background-color: #FFFFFF;" | ||
|- | | width="40" | [[File:ElSkill4i.png]] | ||
| | | align="center" width="150" | [[Splash Explosion/de|Streufeuer]] | ||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |||
| width="40" | [[File:SI_Lunablade_NEW.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Luna Blade/de|Mondklinge]] | |||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |||
| width="40" | [[File:ElSkill15.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Storm Blade/de|Sturmklinge]] | |||
|} | |||
<br> | |||
| valign="top" | | |||
=== Aktiv === | |||
{| border="0" cellpadding="1" cellspacing="1" style="background-color: black" | |||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |||
| width="40" | [[File:Critical_Sword.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Critical Sword/de|Kritisches Schwert]] | |||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |||
| width="40" | [[File:Heat_Rune.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Heat Rune/de|Rune des Feuers]] | |||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |||
| width="40" | [[File:Freeze_Rune.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Freeze Rune/de|Rune des Eises]] [[image:lock.gif|lock.gif]] | |||
|} | |||
| | | valign="top" | | ||
=== Passiv === | |||
| | |||
| | {| border="0" cellpadding="1" cellspacing="1" style="background-color: black" | ||
|- style="background-color: #FFFFFF;" | |||
|- | | width="40" | [[File:Intermediate_Magic_Training.PNG]] | ||
| | | align="center" width="150" | [[Intermediate Magic Training/de|Fortgeschrittenes Zaubertraining]] | ||
| [[File: | |- style="background-color: #FFFFFF;" | ||
| | | width="40" | [[File:ElSkill11i.png]] | ||
| | | align="center" width="150" | [[Power Chain/de|Magische Fesseln]] | ||
| | |- style="background-color: #FFFFFF;" | ||
|- | | width="40" | [[File:ElPass11.png]] | ||
| | | align="center" width="150" | [[Strong Body/de|Einzigartige Kondition]] | ||
| [[File:ElSkill11i.png| | |- style="background-color: #FFFFFF;" | ||
| | | width="40" | [[File:Rune_Mastery.png]] | ||
| [[File: | | align="center" width="150" | [[Rune Mastery/de|Runenmeister]] | ||
| | |- style="background-color: #FFFFFF;" | ||
| | | width="40" | [[File:SI_Magicresistance.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Magic Resistance Mastery/de|Magieresistenz-Training]] [[Image:lock.gif|lock.gif]] | |||
| [[File: | |} | ||
| [[File:SI_Magicresistance.png| | |||
| | |||
|} | |} |