Burst Wolf: Difference between revisions
From Elwiki
→Skill Information
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
Shironsaki (talk | contribs) |
||
Line 31: | Line 31: | ||
! Cannon Hit !! Shockwave | ! Cannon Hit !! Shockwave | ||
|- | |- | ||
| | | colspan="6" | '''Normal''' | ||
|- | |- | ||
| {{PvP}} || 108% || 388% || 2 Seconds | | {{PvE}} || 454% || 1631% || rowspan=2 | N/A || rowspan="2" | 120 MP || rowspan="2" | 10 Seconds | ||
|- | |||
| {{PvP}} || 108% || 388% | |||
|- | |||
| colspan="6" | '''[Enhanced]''' | |||
|- | |||
| {{PvE}} || 454% || 1631% || rowspan=2 | 2 Seconds || rowspan="2" | 120 MP || rowspan="2" | 10 Seconds | |||
|- | |||
| {{PvP}} || 108% || 388% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |