Awakened Will: Mystic Alchemist: Difference between revisions
From Elwiki
Added Related Skills section
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
(Added Related Skills section) |
||
Line 27: | Line 27: | ||
| colspan="6" | {{PvE}} | | colspan="6" | {{PvE}} | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 70 || | | align="left" | 1 || 70 || 15% || 15% || 15% || 20% | ||
|- | |- | ||
| colspan="6" | {{PvP}} | | colspan="6" | {{PvP}} | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 70 || | | align="left" | 1 || 70 || 15% ||15% || 7.5% || 20% | ||
|} | |||
<br> | |||
==Arche Skills== | |||
{| class="colortable-Aisha" cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | |||
|- | |||
! style="background-color: #599FF8" | Aer | |||
| {{tt|line=false|[[File:WizMagicianSkill2.png|link=Drop Poising]]|Drop Poising}} | |||
| {{tt|line=false|[[File:WizMagicianSkill4.png|link=Pouring Beads]]|Pouring Beads}} | |||
| {{tt|line=false|[[File:MysticAlchemistSkill2.png|link=Melting Point]]|Melting Point}} | |||
| {{tt|line=false|[[File:MysticAlchemistSkill5.png|link=Sparkler Body]]|Sparkler Body}} | |||
| {{tt|line=false|[[File:MysticAlchemistSkill3.png|link=Poisoning Risk]]|Poisoning Risk}} | |||
|- | |||
! style="background-color: #FFC45E" | Mater | |||
| {{tt|line=false|[[File:WizMagicianSkill1.png|link=Sparkler Wave]]|Sparkler Wave}} | |||
| {{tt|line=false|[[File:WizMagicianSkill5.png|link=Spectacular]]|Spectacular}} | |||
| {{tt|line=false|[[File:MysticAlchemistSkill4.png|link=Silver Tree]]|Silver Tree}} | |||
| {{tt|line=false|[[File:MysticAlchemistSkill6.png|link=Sparkler Spin]]|Sparkler Spin}} | |||
| {{tt|line=false|[[File:MysticAlchemistTSkill2.png|link=Detecting Gem]]|Detecting Gem}} | |||
| {{tt|line=false|[[File:MysticAlchemistTSkill4.png|link=Fermentation]]|Fermentation}} | |||
| {{tt|line=false|[[File:WizMagicianSkill6.png|link=Enough Mineral]]|Enough Mineral}} | |||
|- | |||
! style="background-color: #F9CEFD" | Merus | |||
| {{tt|line=false|[[File:WizMagicianSkill7.png|link=Mystic Flask]]|Mystic Flask}} | |||
| {{tt|line=false|[[File:MysticAlchemistSkill1.png|link=Homunculus]]|Homunculus}} | |||
| {{tt|line=false|[[File:MysticAlchemistTSkill1.png|link=Refined]]|Refined}} | |||
| {{tt|line=false|[[File:MysticAlchemistTSkill3.png|link=Envelopes]]|Envelopes}} | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |