Pet Guide: Difference between revisions
→Inventory Sizes
Shironsaki (talk | contribs) |
Babagaga24 (talk | contribs) |
||
Line 835: | Line 835: | ||
| | | | ||
| [[File:Blood Eater Pet.png]]x16 | | [[File:Blood Eater Pet.png]]x16 | ||
|- | |||
| Kumiho: Snow | |||
| [[File:Kumiho_Snow1.jpg]]x4 | |||
| [[File:Kumiho_Snow2.jpg]]x8 | |||
| [[File:Kumiho_Snow3.jpg]]x16 | |||
|- | |||
| Kumiho: Flame | |||
| [[File:Kumiho_Flame1.jpg]]x4 | |||
| [[File:Kumiho_Flame2.jpg]]x8 | |||
| [[File:Kumiho_Flame3.jpg]]x16 | |||
|- | |||
| Kumiho: Cursed | |||
| [[File:Kumiho_Cursed1.jpg]]x4 | |||
| [[File:Kumiho_Cursed2.jpg]]x8 | |||
| [[File:Kumiho_Cursed3.jpg]]x16 | |||
|- | |||
|} | |} | ||