Graceful Step: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 48: | Line 48: | ||
| align="left" | 12 || 63 || 7.5% | | align="left" | 12 || 63 || 7.5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 66 || 8% || rowspan= | | align="left" | 13 || 66 || 8% || rowspan=4 | 3 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 14 || 69 || 8.5% | | align="left" | 14 || 69 || 8.5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 72 || 9% | | align="left" | 15 || 72 || 9% | ||
|- | |||
| align="left" | 16 || 75 || 9.5% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 78 || 10% || rowspan=4 | 4 | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 81 || 10.5% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 84 || 11% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 87 || 11.5% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |