Shockwave - Cutter/id: Difference between revisions
→Informasi Skill
No edit summary |
|||
Line 20: | Line 20: | ||
== Informasi Skill == | == Informasi Skill == | ||
{| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | {| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | ||
|- style="background: | |- style="background:#D3D3D3" | ||
! Level Skill !! Syarat Level !! Damage (Magic) !! Maks Pukulan !! Pemakaian MP !! Cooldown | ! Level Skill !! Syarat Level !! Damage (Magic) !! Maks Pukulan !! Pemakaian MP !! Cooldown | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 180% || rowspan="17" | 20 || rowspan="17" | 200 MP || rowspan="17" | 10 Detik | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || | | align="left" | 2 || 186% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 31 || | | align="left" | 3 || 31 || 192% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 34 || | | align="left" | 4 || 34 || 198% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 37 || | | align="left" | 5 || 37 || 203% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 40 || | | align="left" | 6 || 40 || 209% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 43 || | | align="left" | 7 || 43 || 215% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 46 || | | align="left" | 8 || 46 || 221% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 9 || 49 || | | align="left" | 9 || 49 || 227% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || 52 || | | align="left" | 10 || 52 || 233% | ||
|- | |||
| align="left" | 11 || 55 || 239% | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || 58 || 244% | |||
|- | |||
| align="left" | 13 || 61 || 250% | |||
|- | |||
| align="left" | 14 || 64 || 256% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 67 || 262% | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || 70 || 268% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 73 || 274% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |