Evan
Joined 19 April 2014
m
→Evan
mNo edit summary |
m (→Evan) |
||
Line 14: | Line 14: | ||
| [[Image:French Flag.png]] Solace || [[Image:Aisha_1-2.PNG]] || Aqua || 65 || [[Image:SSS.png]] || Sakura | | [[Image:French Flag.png]] Solace || [[Image:Aisha_1-2.PNG]] || Aqua || 65 || [[Image:SSS.png]] || Sakura | ||
|- | |- | ||
| [[Image:French Flag.png]] Solace || [[Image:Elesis_Base.PNG]] || Grell || | | [[Image:French Flag.png]] Solace || [[Image:Elesis_Base.PNG]] || Grell || 20 || [[Image:RangoNullo.png]] || Sakura | ||
|- | |||
| [[Image:French Flag.png]] Solace || [[Image:Rena_Base.PNG]] || Kazuri || 20 || [[Image:RangoNullo.png]] || Sakura | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |