Skill Tree: Dimension Witch/de: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 35: | Line 35: | ||
|style="background-color:#EE82EE;"| | |style="background-color:#EE82EE;"| | ||
| Level 60 (5 SP) | | Level 60 (5 SP) | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| [[File:FS.png|link=Fate Space/de|Fesseln des Schicksals]] | |||
| | |||
|style="background-color:#EE82EE;"| | |||
| Level 65 (10 SP) | |||
|} | |} |