Anonymous user
Backflip Shot: Difference between revisions
Added info for Lv 4. (Skill Rings ftw.)
No edit summary |
(Added info for Lv 4. (Skill Rings ftw.)) |
||
Line 32: | Line 32: | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 3 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 3 | ||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 4 | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="3" | 20 MP <br> | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="3" | 6 seconds <br> | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="3" | 179%<br> | |||
|} | |} | ||