User:Shanedragonsteel/Sandbox: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
|||
Line 1: | Line 1: | ||
{| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | |||
|- style="background:#99CCFF;" | |||
! Server !! Class !! ID !! Level !! PvP Rank !! Guild | |||
|- | |||
| [[Image:Chinese_Flag.png]] Huadong 1 || [[Image:Raven_2-2.PNG]] || IceSoulMOG || 62 || [[Image:SSS.png]] || 梦殿大祀庙 | |||
|- | |||
| [[Image:Chinese_Flag.png]] Huadong 1 || [[Image:Eve_2-2.PNG]] || Frandice || 60 || [[Image:RangoS.png]] || 梦殿大祀庙 | |||
|- | |||
| [[Image:Chinese_Flag.png]] Huadong 1 || [[Image:DWNewIcon4SizeFix.png]] || 尤缇娅 || 66 || [[Image:SSS.png]] || 梦殿大祀庙 | |||
|- | |||
| [[Image:Chinese_Flag.png]] Huadong 1 || [[Image:Elsword_3-2.PNG]] || 天葬莲华 || 60 || [[Image:SSS.png]] || 梦殿大祀庙 | |||
|- | |||
| [[Image:Chinese_Flag.png]] Huadong 1 || [[Image:Rena_1-2_Redo.PNG]] || 樱崎比良野 || 60 || [[Image:RangoS.png]] || 梦殿大祀庙 | |||
|- | |||
| [[Image:Chinese_Flag.png]] Huadong 1 || [[Image:Eve_3-2_Redo.PNG]] || 北白河千百合 || 57 || [[Image:RangoA.png]] || 梦殿大祀庙 | |||
|- | |||
| [[Image:Chinese_Flag.png]] Huadong 1 || [[Image:Chung_3-2_Redo.PNG]] || 冰魂骛翎 || 60 || [[Image:SSS.png]] || 梦殿大祀庙 | |||
|- | |||
| [[Image:Chinese_Flag.png]] Huadong 1 || [[Image:Aisha_1-2.PNG]] || 寺岛良子 || 70 || [[Image:SSS.png]] || 梦殿大祀庙 | |||
|- | |||
| [[Image:Chinese_Flag.png]] Huadong 1 || [[Image:Ara_2-2.PNG]] || 九十九八桥 || 50 || [[Image:RangoB.png]] || 梦殿大祀庙 | |||
|- | |||
| [[Image:Chinese_Flag.png]] Huadong 1 || [[Image:Elesis_1-1.PNG]] || 赤蛮奇 || 25 || [[Image:RangoNullo.png]] || 梦殿大祀庙 | |||
|- | |||
| [[Image:Chinese_Flag.png]] Huadong 1 || [[Image:Chung_2-2_Redo.PNG]] || 瀨户幸助 || 68 || [[Image:RankSS.png]] || 梦殿大祀庙 | |||
|} | |||
Revision as of 09:55, 16 June 2014
Server | Class | ID | Level | PvP Rank | Guild |
---|---|---|---|---|---|
Huadong 1 | File:Raven 2-2.PNG | IceSoulMOG | 62 | 梦殿大祀庙 | |
Huadong 1 | File:Eve 2-2.PNG | Frandice | 60 | File:RangoS.png | 梦殿大祀庙 |
Huadong 1 | File:DWNewIcon4SizeFix.png | 尤缇娅 | 66 | 梦殿大祀庙 | |
Huadong 1 | File:Elsword 3-2.PNG | 天葬莲华 | 60 | 梦殿大祀庙 | |
Huadong 1 | File:Rena 1-2 Redo.PNG | 樱崎比良野 | 60 | File:RangoS.png | 梦殿大祀庙 |
Huadong 1 | File:Eve 3-2 Redo.PNG | 北白河千百合 | 57 | File:RangoA.png | 梦殿大祀庙 |
Huadong 1 | File:Chung 3-2 Redo.PNG | 冰魂骛翎 | 60 | 梦殿大祀庙 | |
Huadong 1 | File:Aisha 1-2.PNG | 寺岛良子 | 70 | 梦殿大祀庙 | |
Huadong 1 | File:Ara 2-2.PNG | 九十九八桥 | 50 | File:RangoB.png | 梦殿大祀庙 |
Huadong 1 | File:Elesis 1-1.PNG | 赤蛮奇 | 25 | 梦殿大祀庙 | |
Huadong 1 | File:Chung 2-2 Redo.PNG | 瀨户幸助 | 68 | 梦殿大祀庙 |