Burst Wave: Difference between revisions
→Skill Information
No edit summary |
KidNinja43 (talk | contribs) |
||
Line 19: | Line 19: | ||
== Skill Information == | == Skill Information == | ||
<tabber> | |||
NA= | |||
{| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | |||
|- style="background:#DC6E6E" | |||
! rowspan=2 | Skill Level !! rowspan=2 | Required Level !! colspan=2 | Damage (Magical) !! colspan=2 | Max Hits !! rowspan=2 | MP Usage !! rowspan=2 | Cooldown | |||
|- style="background:#DC6E6E" | |||
! Initial Wave !! Fire !! Initial Wave !! Fire | |||
|- | |||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 1738% || 270% || rowspan="17" | 1 || rowspan="17" | 8 || rowspan="17" | 200 MP || rowspan="17" | 10 Seconds | |||
|- | |||
| align="left" | 2 || 1794% || 279% | |||
|- | |||
| align="left" | 3 || 31 || 1851% || 288% | |||
|- | |||
| align="left" | 4 || 34 || 1907% || 296% | |||
|- | |||
| align="left" | 5 || 37 || 1964% || 305% | |||
|- | |||
| align="left" | 6 || 40 || 2020% || 314% | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || 43 || 2077% || 323% | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || 46 || 2133% || 331% | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || 49 || 2190% || 340% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || 52 || 2246% || 349% | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || 55 || 2303% || 358% | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || 58 || 2356% || 367% | |||
|- | |||
| align="left" | 13 || 61 || 2416% || 375% | |||
|- | |||
| align="left" | 14 || 64 || 2472% || 384% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 67 || 2529% || 393% | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || 70 || 2585% || 402% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 73 || 2642% || 410% | |||
|} | |||
|-| | |||
KR= | |||
{| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | {| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | ||
|- style="background:#DC6E6E" | |- style="background:#DC6E6E" |