Asheciel
Joined 11 April 2014
→Asheciel
Line 14: | Line 14: | ||
| [[Image:SSS.png]] || [[Image:Raven_2-2.PNG]] || Asheciel || Lv70 || [[Reyvateils]] || Hybrid | | [[Image:SSS.png]] || [[Image:Raven_2-2.PNG]] || Asheciel || Lv70 || [[Reyvateils]] || Hybrid | ||
|- | |- | ||
| [[Image:RankSS.png]] || [[Image: | | [[Image:RankSS.png]] || [[Image:NWNewIcon3Fix.png]] || LaucaMeia || Lv54 || [[Aura]] || PvP | ||
|- | |- | ||
| [[Image:RankSS.png]] || [[Image:Raven_1-2.PNG]] || Jinaragi || Lv53 || [[Reyvateils]] || PvP | | [[Image:RankSS.png]] || [[Image:Raven_1-2.PNG]] || Jinaragi || Lv53 || [[Reyvateils]] || PvP | ||
Line 31: | Line 31: | ||
|- | |- | ||
| [[Image:RangoNullo.png]] || [[Image:Elesis_2-1.PNG]] || Alicea || Lv26 || [[Reyvateils]] || -- | | [[Image:RangoNullo.png]] || [[Image:Elesis_2-1.PNG]] || Alicea || Lv26 || [[Reyvateils]] || -- | ||
|- | |||
| [[Image:RangoNullo.png]] || [[Image:Addicon1.png]] || Muiriled || Lv23 || [[Reyvateils]] || -- | |||
|- | |- | ||
| [[Image:RangoNullo.png]] || [[Image:Elsword_2-1.PNG]] || Avrenim || Lv22 || [[Reyvateils]] || -- | | [[Image:RangoNullo.png]] || [[Image:Elsword_2-1.PNG]] || Avrenim || Lv22 || [[Reyvateils]] || -- | ||
|} | |} |