Miyuki111
Joined 2 February 2014
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 20: | Line 20: | ||
|- | |- | ||
| [[Image:Rena 2-1.PNG]] || Brites || 25 || [[Image:RangoD.png]] || | | [[Image:Rena 2-1.PNG]] || Brites || 25 || [[Image:RangoD.png]] || | ||
|- | |||
| [[Image:Elsword_Base.PNG]] || BreadSlicer || 1 || [[Image:RangoNullo.png]] || | |||
|} | |} | ||
== Others == | == Others == |