Miyuki111
Joined 2 February 2014
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 7: | Line 7: | ||
| [[Image:Chung_3-2_Redo.PNG]] || Revy111 || 44 || [[Image:RangoC.png]] || Vector | | [[Image:Chung_3-2_Redo.PNG]] || Revy111 || 44 || [[Image:RangoC.png]] || Vector | ||
|- | |- | ||
| [[Image:GM.png]] || Pellegri096 || | | [[Image:GM.png]] || Pellegri096 || 41 || [[Image:RangoC.png]] || Muffins | ||
|- | |- | ||
| [[Image:Raven 1-1.PNG]] || Shido096 || 25 || [[Image:RangoNullo.png]] || CursedVector | | [[Image:Raven 1-1.PNG]] || Shido096 || 25 || [[Image:RangoNullo.png]] || CursedVector | ||
Line 17: | Line 17: | ||
| [[Image:Eve_1-2.PNG]] || QueenEve096 || 36 || [[Image:RangoC.png]] || | | [[Image:Eve_1-2.PNG]] || QueenEve096 || 36 || [[Image:RangoC.png]] || | ||
|- | |- | ||
| [[Image:Elsword 3-1.PNG]] || Gilgamesh096 || | | [[Image:Elsword 3-1.PNG]] || Gilgamesh096 || 23 || [[Image:RangoNullo.png]] || | ||
|- | |- | ||
| [[Image:Rena 2-1.PNG]] || Brites || 25 || [[Image:RangoD.png]] || | | [[Image:Rena 2-1.PNG]] || Brites || 25 || [[Image:RangoD.png]] || | ||
|- | |||
| [[Image:Aisha 3-1.PNG]] || Lambadadelta0 || 22 || [[Image:RangoNullo.png]] || | |||
|- | |- | ||
| [[Image:Elsword_Base.PNG]] || BreadSlicer || 1 || [[Image:RangoNullo.png]] || | | [[Image:Elsword_Base.PNG]] || BreadSlicer || 1 || [[Image:RangoNullo.png]] || |