Siege Shelling: Difference between revisions
→Skill Information
MixInferno (talk | contribs) |
TangelTanjel (talk | contribs) |
||
Line 35: | Line 35: | ||
! Initial !! Final | ! Initial !! Final | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="3" | 15 || 100% || 147% || 294% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="3" | 15 || 100% || 147% || 294% || rowspan="25" | 70° || rowspan="25" | 10° || rowspan="25" | 45° || 0% || 1% || rowspan="25" | 20 MP || rowspan="25" | 5 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 102% || 150% || 300% || 1.2% || 2% | | align="left" | 2 || 102% || 150% || 300% || 1.2% || 2% | ||
Line 94: | Line 94: | ||
! Initial !! Final | ! Initial !! Final | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="3" | 15 || 100% || 280% || 350% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="3" | 15 || 100% || 280% || 350% || rowspan="25" | 70° || rowspan="25" | 10° || rowspan="25" | 45° || 8% || 1% || rowspan="25" | 20 MP || rowspan="25" | 5 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 102% || 286% || 358% || 9% || 2% | | align="left" | 2 || 102% || 286% || 358% || 9% || 2% | ||
Line 134: | Line 134: | ||
| align="left" | 20 (M) || 48 || 143% || 400% || 500% || 27% || 20% | | align="left" | 20 (M) || 48 || 143% || 400% || 500% || 27% || 20% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 21 || rowspan=" | | align="left" | 21 || rowspan="5" | -* || 145% || 406% || 508% || 28% || 21% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 22 || | | align="left" | 22 || 147% || 412% || 515% || 29% || 22% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 23 || | | align="left" | 23 || 150% || 419% || 523% || 30% || 23% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 24 || - || | | align="left" | 24 || 152% || 425% || 531% || 31% || 24% | ||
|- | |||
| align="left" | 25 || 154% || 431% || 539% || 32% || 25% | |||
|} | |} | ||
</tabber> | </tabber> |