Arc Tracer/pl: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{{DISPLAYTITLE: | {{DISPLAYTITLE:Stwórca}} | ||
{{Languages|Arc Tracer}} | {{Languages|Arc Tracer}} | ||
{{Infobox_character PL |name=Add |color=#9F81F7 |image=[[File:ATPortrait.png|400px]] |class=??? |weapon= Nazo Dynama, Przekierowanie Energii, Nazo-Zbroja, Drony |tree=[[Add/pl|Add]] > [[Arc Tracer/pl|???]] > [[Mastermind/pl|???]]| AN=[[File:flag-kr.png]] 아크 트레이서<br> | {{Infobox_character PL |name=Add |color=#9F81F7 |image=[[File:ATPortrait.png|400px]] |class=??? |weapon= Nazo Dynama, Przekierowanie Energii, Nazo-Zbroja, Drony |tree=[[Add/pl|Add]] > [[Arc Tracer/pl|???]] > [[Mastermind/pl|???]]| AN=[[File:flag-kr.png]] 아크 트레이서<br> | ||
Line 20: | Line 20: | ||
<br> | <br> | ||
= | = Stwórca = | ||
=== Specjalność === | === Specjalność === | ||
Add ulepsza sztuczną inteligencję swoich Dynam i zyskuje w ten sposób zdolność przywołania Dronów, które pomagają mu w walce dzięki "Dynamo Factory". Każdy dron jest inny i Add może przełączyć tryb Drona, zależnie jaki pasuje do sytuacji. Poza dronami, ??? używa także innych broni, począwszy od działek laserowych, po latające dyski. | Add ulepsza sztuczną inteligencję swoich Dynam i zyskuje w ten sposób zdolność przywołania Dronów, które pomagają mu w walce dzięki "Dynamo Factory". Każdy dron jest inny i Add może przełączyć tryb Drona, zależnie jaki pasuje do sytuacji. Poza dronami, ??? używa także innych broni, począwszy od działek laserowych, po latające dyski. | ||
Line 40: | Line 40: | ||
== Pierwsza zmiana klasy == | == Pierwsza zmiana klasy == | ||
[[File:atcash.jpg|thumb|''' | [[File:atcash.jpg|thumb|'''Stwórca ''' może być także zdobyty przez przedmiot ze Sklepu: '''Dysk Twardy''']] | ||
[[Add/pl|Add]] musi zdobyć 15 poziom, aby rozpocząć misję na pierwszą zmianę klasy.<br> | [[Add/pl|Add]] musi zdobyć 15 poziom, aby rozpocząć misję na pierwszą zmianę klasy.<br> | ||
Add może zadecydować pomiędzy awansowaniem na '''Mentalistę''' lub ''' | Add może zadecydować pomiędzy awansowaniem na '''Mentalistę''' lub '''Stwórcę'''. | ||
Po ukończeniu misji Odkrywcy, Add może przystąpić do wykonania następujących misji, aby awansować na ''' | Po ukończeniu misji Odkrywcy, Add może przystąpić do wykonania następujących misji, aby awansować na '''Stwórcę''': | ||
=== | === Stwórca === | ||
#Zbierz 4 rzeczy '''Nietoperzy''' w [[2-2]] na dowolnym poziomie trudności. | #Zbierz 4 rzeczy '''Nietoperzy''' w [[2-2]] na dowolnym poziomie trudności. | ||
#Zbierz 1 rzecz '''Nazo Bendersa''' w [[2-3]] na dowolnym poziomie trudności. | #Zbierz 1 rzecz '''Nazo Bendersa''' w [[2-3]] na dowolnym poziomie trudności. | ||
Line 118: | Line 118: | ||
! colspan="5" | Dynamo Factory Drone | ! colspan="5" | Dynamo Factory Drone | ||
|- style="background:#9F81F7;" | |- style="background:#9F81F7;" | ||
! rowspan="2" | | ! rowspan="2" | Obrażenia !! rowspan="2" | Przyzwanie !! colspan="2" | Zużyte PDY !! rowspan="2" | Cooldown | ||
|- style="background:#9F81F7;" | |- style="background:#9F81F7;" | ||
! Normal !! | ! Normal !! W trybie PDY | ||
|- | |- | ||
| - || 30 | | - || 30 Sekundy || 30 PDY || 0 PDY || 3 Sekundy | ||
|} | |} | ||
=== === | === === | ||
Line 196: | Line 196: | ||
== Galeria == | == Galeria == | ||
<br><gallery widths=150px heights=150px> | <br><gallery widths=150px heights=150px> | ||
File:ATPortrait.png|Portret ''' | File:ATPortrait.png|Portret '''Stwórcy'''. | ||
File:Add2-1.png|Cień pokazujący sylwetkę ''' | File:Add2-1.png|Cień pokazujący sylwetkę '''Stwórcy''' przed dodaniem w 02/18/2014. (KR) | ||
File:at_idle.jpg|''' | File:at_idle.jpg|'''Stwórca''' w pozie stojącej i ubrany w awatar klasy. | ||
File:Tumblr_n2ncce5Jhh1qm7cnno1_400.jpg|Poza ''' | File:Tumblr_n2ncce5Jhh1qm7cnno1_400.jpg|Poza '''Stwórcy''' na dopalaczu. | ||
</Gallery> | </Gallery> | ||
<br> | <br> | ||
== Ciekawostki == | == Ciekawostki == | ||
*''' | *'''Stwórca''' jest z założenia zbliżony do [[Code: Architecture/pl|Nazo Nadzieji]]. Jest to ukazane poprzez bardziej ekskluzywne białe ubrania, który pokazuje, że jest to o wiele bardziej elegancki strój formalny, niż do pracy. | ||
** Jest również | ** Jest również bardziej zależny od innych jednostek, które pomagają mu w walce. | ||
<br> | <br> | ||
{{Characters PL}} | {{Characters PL}} |
Revision as of 16:55, 16 September 2014
“ | Kahahaha! To jest to! To jest... perfekcyjne!
|
” |
Stwórca
Specjalność
Add ulepsza sztuczną inteligencję swoich Dynam i zyskuje w ten sposób zdolność przywołania Dronów, które pomagają mu w walce dzięki "Dynamo Factory". Każdy dron jest inny i Add może przełączyć tryb Drona, zależnie jaki pasuje do sytuacji. Poza dronami, ??? używa także innych broni, począwszy od działek laserowych, po latające dyski.
Historia
"Tch, zbieranie energii Eldryto jest takie nudne... to taka udręka...!"
Add kontynuuje swoje badania nad Eldrytem, ale zbieranie próbek okazało się zbyt kłopotliwe.
"Muszę naprawić moje Dynama, by mogły zrobić wszystkie denerwujące zadania za mnie."
Patrząc w jaki sposób może przekształcić swoje wierne Dynama na inteligentnego zbieracza energii, Add wysłuchuje interesujących informacjii od alchemika w Elder, Ekko. Schematy były wyższej technologii, ale pozwalały na kontrolowanie narzędzi, jak gdyby byli sługami.
"To jest starożytny schemat, który mój ojciec znalazł w trakcie swojej podróży... Myśałam, że to będzie miało dla ciebie jakąś wartość. Nie jestem zbyt zainteresowana tego rodzaju technologią... dla mnie jest to zbyt trudne do wykonania... więc... chcesz to spróbuj coś z tym zrobić." Powiedziała Ekko do Add'a.
Add pracował z Ekko prubójąc stworzyć technologię ze schematu. Nowa technologia trasformacji pozwoliła, by Dynama poruszały się z niezwykłą łatwością. Add kontnuuje swoją przygode zbierając coraz więcej energii Eldrytu, jego nowe Dynama znacznie ułatwiają to zadanie.
Pierwsza zmiana klasy
Add musi zdobyć 15 poziom, aby rozpocząć misję na pierwszą zmianę klasy.
Add może zadecydować pomiędzy awansowaniem na Mentalistę lub Stwórcę.
Po ukończeniu misji Odkrywcy, Add może przystąpić do wykonania następujących misji, aby awansować na Stwórcę:
Stwórca
- Zbierz 4 rzeczy Nietoperzy w 2-2 na dowolnym poziomie trudności.
- Zbierz 1 rzecz Nazo Bendersa w 2-3 na dowolnym poziomie trudności.
- Zbierz 1 rzecz Wally No. 8 on Hard Mode (☆☆) or above.
- Przjedź 2 razy 2-5 na Ekspercie (☆☆☆).
Na 35 poziomie ??? może awansować na ???.
Drzewko Umiejętności
Umiejętności Specjalne |
Umiejętności Pasywne |
Umiejętności Zablokowane | |||
---|---|---|---|---|---|
Poziom 15 | |||||
Poziom 25 | |||||
Poziom 30 | |||||
Poziom 35 | |||||
Poziom 40 |
- Wzmocnienia zostają odblokowane na Poziomie 40.
- Ostateczne Wzmocnienie Umiejętności zostaje odblokowane po 2 zmianie klasy.
Dodatkowe kombo
Zdjęcie | Opis Notka: Kombo Nazo-Zbroi można zastosować tylko wtedy, gdy Add jest w Trybie Dynama. Kombo Nazo-Zbroi może być aktywowane po wykonaniu normalnego kombo. Oddziaływanie kombosów można zobaczyć tutaj. |
Obrażenia Notka: Obrażenia są obliczane razem z Poziomem 1 Nazo-Zbroi: Przemiana oraz Dopalaczem, który powoduje wzrost obrażeń o około 30%. |
---|---|---|
File:ATCombo1.png |
Electron Quake (Transform Combo) Add will blink towards the target and slam them down, stunning them, followed by a 2 punches reinforced with the Nasod armor, and finishes by smashing the ground, causing mini earthquake that damages targets. |
(After base combo) |
File:ATCombo2.png |
Electron Kick (Transform Combo) Add will blink towards the target and slam them down, stunning them, followed a kick and a punch, both reinforced with the Nasod Armor, and finishes by kicking forward. |
(After base combo) |
File:ATCombo3.png |
Retreating Backstab After Add rushes forward with his dynamos, he can either choose to phase to the back of the target and and kick them with electricity, or phase backwards and fire electrical bullets. |
|
Dynamo Factory
Arc Tracer/Mastermind has a unique feature which aids him in battle, called Dynamo Factory.
- By using 30 DP (0 while in DP mode), Add creates a Dynamo Factory Drone which will follow him. Add is then able to install attack commands to activate the drone.
- He is also able to switch between installations at the expense of another 30 DP (0 while in DP mode).
- Creating the drone or switching installations will damage targets.
- When switching installations, all other installations will receive a cooldown time of 3 seconds.
- When summoning the Drone, you will gain 1 DP Counter.
- Different installations will change the drone appearance.
Dynamo Factory Drone | ||||
---|---|---|---|---|
Obrażenia | Przyzwanie | Zużyte PDY | Cooldown | |
Normal | W trybie PDY | |||
- | 30 Sekundy | 30 PDY | 0 PDY | 3 Sekundy |
Umiejętności
Filmy
Galeria
-
Portret Stwórcy.
-
Cień pokazujący sylwetkę Stwórcy przed dodaniem w 02/18/2014. (KR)
-
Stwórca w pozie stojącej i ubrany w awatar klasy.
-
Poza Stwórcy na dopalaczu.
Ciekawostki
- Stwórca jest z założenia zbliżony do Nazo Nadzieji. Jest to ukazane poprzez bardziej ekskluzywne białe ubrania, który pokazuje, że jest to o wiele bardziej elegancki strój formalny, niż do pracy.
- Jest również bardziej zależny od innych jednostek, które pomagają mu w walce.
Postacie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|