Arc Tracer/pl: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{{DISPLAYTITLE: | {{DISPLAYTITLE:Stwórca}} | ||
{{Languages|Arc Tracer}} | {{Languages|Arc Tracer}} | ||
{{Infobox_character PL |name=Add |color=#9F81F7 |image=[[File:ATPortrait.png|400px]] |class=??? |weapon= Nazo Dynama, Przekierowanie Energii, Nazo-Zbroja, Drony |tree=[[Add/pl|Add]] > [[Arc Tracer/pl|???]] > [[Mastermind/pl|???]]| AN=[[File:flag-kr.png]] 아크 트레이서<br> | {{Infobox_character PL |name=Add |color=#9F81F7 |image=[[File:ATPortrait.png|400px]] |class=??? |weapon= Nazo Dynama, Przekierowanie Energii, Nazo-Zbroja, Drony |tree=[[Add/pl|Add]] > [[Arc Tracer/pl|???]] > [[Mastermind/pl|???]]| AN=[[File:flag-kr.png]] 아크 트레이서<br> | ||
Line 20: | Line 20: | ||
<br> | <br> | ||
= | = Stwórca = | ||
=== Specjalność === | === Specjalność === | ||
Add ulepsza sztuczną inteligencję swoich Dynam i zyskuje w ten sposób zdolność przywołania Dronów, które pomagają mu w walce dzięki "Dynamo Factory". Każdy dron jest inny i Add może przełączyć tryb Drona, zależnie jaki pasuje do sytuacji. Poza dronami, ??? używa także innych broni, począwszy od działek laserowych, po latające dyski. | Add ulepsza sztuczną inteligencję swoich Dynam i zyskuje w ten sposób zdolność przywołania Dronów, które pomagają mu w walce dzięki "Dynamo Factory". Każdy dron jest inny i Add może przełączyć tryb Drona, zależnie jaki pasuje do sytuacji. Poza dronami, ??? używa także innych broni, począwszy od działek laserowych, po latające dyski. | ||
Line 40: | Line 40: | ||
== Pierwsza zmiana klasy == | == Pierwsza zmiana klasy == | ||
[[File:atcash.jpg|thumb|''' | [[File:atcash.jpg|thumb|'''Stwórca ''' może być także zdobyty przez przedmiot ze Sklepu: '''Dysk Twardy''']] | ||
[[Add/pl|Add]] musi zdobyć 15 poziom, aby rozpocząć misję na pierwszą zmianę klasy.<br> | [[Add/pl|Add]] musi zdobyć 15 poziom, aby rozpocząć misję na pierwszą zmianę klasy.<br> | ||
Add może zadecydować pomiędzy awansowaniem na '''Mentalistę''' lub ''' | Add może zadecydować pomiędzy awansowaniem na '''Mentalistę''' lub '''Stwórcę'''. | ||
Po ukończeniu misji Odkrywcy, Add może przystąpić do wykonania następujących misji, aby awansować na ''' | Po ukończeniu misji Odkrywcy, Add może przystąpić do wykonania następujących misji, aby awansować na '''Stwórcę''': | ||
=== | === Stwórca === | ||
#Zbierz 4 rzeczy '''Nietoperzy''' w [[2-2]] na dowolnym poziomie trudności. | #Zbierz 4 rzeczy '''Nietoperzy''' w [[2-2]] na dowolnym poziomie trudności. | ||
#Zbierz 1 rzecz '''Nazo Bendersa''' w [[2-3]] na dowolnym poziomie trudności. | #Zbierz 1 rzecz '''Nazo Bendersa''' w [[2-3]] na dowolnym poziomie trudności. | ||
Line 118: | Line 118: | ||
! colspan="5" | Dynamo Factory Drone | ! colspan="5" | Dynamo Factory Drone | ||
|- style="background:#9F81F7;" | |- style="background:#9F81F7;" | ||
! rowspan="2" | | ! rowspan="2" | Obrażenia !! rowspan="2" | Przyzwanie !! colspan="2" | Zużyte PDY !! rowspan="2" | Cooldown | ||
|- style="background:#9F81F7;" | |- style="background:#9F81F7;" | ||
! Normal !! | ! Normal !! W trybie PDY | ||
|- | |- | ||
| - || 30 | | - || 30 Sekundy || 30 PDY || 0 PDY || 3 Sekundy | ||
|} | |} | ||
=== === | === === | ||
Line 196: | Line 196: | ||
== Galeria == | == Galeria == | ||
<br><gallery widths=150px heights=150px> | <br><gallery widths=150px heights=150px> | ||
File:ATPortrait.png|Portret ''' | File:ATPortrait.png|Portret '''Stwórcy'''. | ||
File:Add2-1.png|Cień pokazujący sylwetkę ''' | File:Add2-1.png|Cień pokazujący sylwetkę '''Stwórcy''' przed dodaniem w 02/18/2014. (KR) | ||
File:at_idle.jpg|''' | File:at_idle.jpg|'''Stwórca''' w pozie stojącej i ubrany w awatar klasy. | ||
File:Tumblr_n2ncce5Jhh1qm7cnno1_400.jpg|Poza ''' | File:Tumblr_n2ncce5Jhh1qm7cnno1_400.jpg|Poza '''Stwórcy''' na dopalaczu. | ||
</Gallery> | </Gallery> | ||
<br> | <br> | ||
== Ciekawostki == | == Ciekawostki == | ||
*''' | *'''Stwórca''' jest z założenia zbliżony do [[Code: Architecture/pl|Nazo Nadzieji]]. Jest to ukazane poprzez bardziej ekskluzywne białe ubrania, który pokazuje, że jest to o wiele bardziej elegancki strój formalny, niż do pracy. | ||
** Jest również | ** Jest również bardziej zależny od innych jednostek, które pomagają mu w walce. | ||
<br> | <br> | ||
{{Characters PL}} | {{Characters PL}} |