Skill Tree: Iron Paladin/id: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 35: | Line 35: | ||
|style="background-color:#99CCFF;"| | |style="background-color:#99CCFF;"| | ||
| Level 60 (5 SP) | | Level 60 (5 SP) | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| [[File:dS.png|link=Doom Strike/id|Doom Strike]] | |||
| | |||
|style="background-color:#99CCFF;"| | |||
| Level 65 (10 SP) | |||
|} | |} |