Pandemonium - Fear: Difference between revisions
→Skill Information
No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 54: | Line 54: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 67 || 1845% || 7.3 seconds | | align="left" | 15 || 67 || 1845% || 7.3 seconds | ||
|- | |||
| align="left" | 16 || 70 || 1886% || 7.5 seconds | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 73 || 1927% || 7.7 seconds | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |