Anonymous user
Gigantic Impact: Difference between revisions
→Skill Information
Line 29: | Line 29: | ||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1 | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1 | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan=" | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="6" | 300 MP | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan=" | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="6" | | ||
<br>30 seconds<br> <br> | <br>30 seconds<br> <br> | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 2394% | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 2394% | ||
Line 50: | Line 50: | ||
| rowspan="1" | 4215% | | rowspan="1" | 4215% | ||
| rowspan="1" | 843% | | rowspan="1" | 843% | ||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 6 | |||
| rowspan="1" | 4880% | |||
| rowspan="1" | 976% | |||
|} | |} | ||