Anonymous user
Armageddon Blade: Difference between revisions
no edit summary
Pandamaare (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
Line 13: | Line 13: | ||
<br> | <br> | ||
== Skill Information == | == Skill Information (NA) == | ||
{| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse;" | |||
|- | |||
| rowspan="2" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Skill Lv''' | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Initial Hit'''<br> | |||
| rowspan="2" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Blade's Duration''' | |||
| rowspan="2" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''MP Usage''' | |||
| rowspan="2" style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''Cool Down''' | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | '''P.Dmg''' | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1 | |||
| rowspan="1" | 700% | |||
| rowspan="1" | 10 Seconds | |||
| rowspan="6" | 300 MP | |||
| rowspan="6" | 30 Seconds | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 2 | |||
| rowspan="1" | 840% | |||
| rowspan="1" | 12 Seconds | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 3 | |||
| rowspan="1" | 980% | |||
| rowspan="1" | 14 Seconds | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 4 | |||
| rowspan="1" | 1120% | |||
| rowspan="1" | 16 Seconds | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5 (M) | |||
| rowspan="1" | 1330% | |||
| rowspan="1" | 18 Seconds | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 6 | |||
| rowspan="1" | % | |||
| rowspan="1" | ? Seconds | |||
|} | |||
== Skill Information (KR) == | |||
{| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse;" | {| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse;" |