Pandemonium - Fear: Difference between revisions
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 58: | Line 58: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 73 || 1927% || 7.7 seconds | | align="left" | 17 || 73 || 1927% || 7.7 seconds | ||
|- | |||
| align="left" | 18 || 76 || 1969% || 7.9 seconds | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |