Shockwave - Cutter: Difference between revisions
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 55: | Line 55: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 73 || 274% per hit | | align="left" | 17 || 73 || 274% per hit | ||
|- | |||
| align="left" | 18 || 76 || 279% per hit | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 79 || 285% per hit | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 82 || 291% per hit | |||
|- | |||
| align="left" | 21 || -* || 297% per hit | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |