Apocalypse: Difference between revisions
→Skill Information
Line 25: | Line 25: | ||
! Summon Hit !! Shockwave !! Plasma Missile !! Neutron Burst !! [[Image:Mm ha2.jpg]] <br>Final Skill | ! Summon Hit !! Shockwave !! Plasma Missile !! Neutron Burst !! [[Image:Mm ha2.jpg]] <br>Final Skill | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 65 || 689% x 6 || 1984% || 413% x 4|| 330% || 826% x 9 || rowspan=" | | align="left" | 1 || 65 || 689% x 6 || 1984% || 413% x 4|| 330% || 826% x 9 || rowspan="4" | 60 seconds || rowspan="4" | 300 MP || rowspan="4" | 180 seconds || rowspan="4" | [[Image:ElWater.png|link=El Essence]] x1 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 70 || 732% x 6 || 2108% || 439% x 4 || 351% || 877% x 9 | | align="left" | 2 || 70 || 732% x 6 || 2108% || 439% x 4 || 351% || 877% x 9 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 75 || 775% x 6 || 2232% || 464% x 4|| 371% || 929% x 9 | | align="left" | 3 || 75 || 775% x 6 || 2232% || 464% x 4|| 371% || 929% x 9 | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 80 || 818% x 6 || 2356% || 490% x 4 || 392% || 980% x 9 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |