Knockdown: Difference between revisions
→Raven (Base Class)
CheeseLuvas (talk | contribs) No edit summary |
|||
Line 356: | Line 356: | ||
|Z'''Z''' | |Z'''Z''' | ||
|1 | |1 | ||
|- | |||
|ZZ'''X''' | |||
|1.5 | |||
|- | |||
|ZZX'''X''' | |||
|2 | |||
|- | |- | ||
|ZZ'''Z''' | |ZZ'''Z''' | ||
Line 391: | Line 397: | ||
|- | |- | ||
|^'''X''' | |^'''X''' | ||
|2 (KD Reset | |2 (KD Reset) | ||
|- | |- | ||
|>>'''X''' | |>>'''X''' |