Upgrading Equipment: Difference between revisions
→Repair Scrolls
Shironsaki (talk | contribs) |
Shironsaki (talk | contribs) |
||
Line 140: | Line 140: | ||
| Repairs broken equipment that are level 41-50.<br> | | Repairs broken equipment that are level 41-50.<br> | ||
| [[Image:HQ Shop Item 206910.png]] | | [[Image:HQ Shop Item 206910.png]] | ||
|- | |||
| Repairs broken equipment that are level 51-60.<br> | |||
| [[Image:Lvl5repair.jpg]] | |||
|} | |} | ||