Anonymous user
Mega Electron Ball: Justice: Difference between revisions
Added Lv 5
(Added Lv 5) |
|||
Line 55: | Line 55: | ||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 450% + 369%<br> | | align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 450% + 369%<br> | ||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 160%<br> | | align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 160%<br> | ||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5 | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 3s | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 500% + 410<br> | |||
| align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 170%<br> | |||
|} | |} | ||