Knockdown: Difference between revisions
→Code Empress
Line 725: | Line 725: | ||
==== [[Code Empress]] ==== | ==== [[Code Empress]] ==== | ||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
! Attack | |||
! Knockdown Value | |||
|- | |||
|>>'''Z''' | |||
|?? | |||
|- | |||
|>>Z'''Z''' | |||
|?? | |||
|- | |||
|>>ZZ'''Z''' | |||
|?? '''(LA3)''' | |||
|- | |||
|>>^Z'''X''' | |||
|?? | |||
|- | |||
|>>^Z'''Z''' | |||
|?? | |||
|- | |||
|>>^ZZ'''X''' | |||
|?? | |||
|- | |||
|XXv'''X''' | |||
|?? | |||
|} | |||
==== [[Code Nemesis]] ==== | ==== [[Code Nemesis]] ==== |