Basic Physical Offense Training/zh-hans: Difference between revisions
Basic Physical Offense Training/zh-hans (view source)
Revision as of 15:04, 15 January 2015
, 15 January 2015→需求
m (→技能信息) |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→需求) |
||
Line 20: | Line 20: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | [[Sword Knight/zh-hans|巨剑骑士]] | | align="left" | [[Sword Knight/zh-hans|巨剑骑士]] | ||
| rowspan= | | rowspan=14 | Lv. 20 || rowspan=14 | 15 || rowspan=14 | 0 || rowspan=14 | 3 | ||
|- | |- | ||
| align="left" |[[Sheath Knight/zh-hans|剑鞘骑士]] | | align="left" |[[Sheath Knight/zh-hans|剑鞘骑士]] | ||
Line 45: | Line 45: | ||
|- | |- | ||
| align="left" |[[Arc Tracer/zh-hans|弧光追踪者]] | | align="left" |[[Arc Tracer/zh-hans|弧光追踪者]] | ||
|- | |||
| align="left" |[[Chiliarch/zh-hans|千人队长]] | |||
|} | |} | ||