Anonymous user
Titles: Difference between revisions
→Special
Line 862: | Line 862: | ||
! Obtain | ! Obtain | ||
! Stats | ! Stats | ||
|- | |||
| [[Image:Title_20160.png]] | |||
| | |||
| '''?''' | |||
| Special Title | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| [[Image:Title_20170.png]] | |||
| | |||
| '''?''' | |||
| Special Title | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| [[Image:Title_20180.png]] | |||
| | |||
| '''?''' | |||
| Special Title | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| [[Image:Title_20190.png]] | |||
| | |||
| '''?''' | |||
| Special Title | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| [[Image:Title_20200.png]] | |||
| | |||
| '''?''' | |||
| Special Title | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| [[Image:Title_20210.png]] | |||
| | |||
| '''?''' | |||
| Special Title | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| [[Image:Title_20220.png]] | |||
| | |||
| '''?''' | |||
| Special Title | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| [[Image:Title_20230.png]] | |||
| | |||
| '''?''' | |||
| Special Title | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| [[Image:Title_20240.png]] | |||
| | |||
| '''?''' | |||
| Special Title | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||
|- | |||
| [[Image:Title_20250.png]] | |||
| | |||
| '''?''' | |||
| Special Title | |||
| ? | |||
| ? | |||
| ? | |||