Spirit Enhancement: Difference between revisions
→Skill Information
Line 40: | Line 40: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || 76 || 40% || 22% | | align="left" | 10 || 76 || 40% || 22% | ||
|- | |||
| align="left" | 11 || 80 || 44% || 24% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |
Line 40: | Line 40: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 10 || 76 || 40% || 22% | | align="left" | 10 || 76 || 40% || 22% | ||
|- | |||
| align="left" | 11 || 80 || 44% || 24% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |
edits