Hell Gate: Difference between revisions
→Skill Information
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
ArC Kisaragi (talk | contribs) |
||
Line 24: | Line 24: | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 60 || 5% | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 60 || 5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || | | align="left" | 2 || 7.5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 63 || | | align="left" | 3 || 63 || 10% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 67 || | | align="left" | 4 || 67 || 12.5% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 71 || | | align="left" | 5 || 71 || 15% | ||
|- | |||
| align="left" | 6 || 75 || 17.5% | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || 79 || 20% | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || 83 || 22.5% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |