Intense Showtime: Difference between revisions
→MP Consumption(Lv5)
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
Shironsaki (talk | contribs) |
||
Line 88: | Line 88: | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 85 MP | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 85 MP | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 215 MP | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 215 MP | ||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | [[Bullet Blitz]] | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 120 MP | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 102 MP | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="1" | 198 MP | |||
|- | |- | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | [[Heavy Railgun]]<br>[[Artillery Strike]] | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | [[Heavy Railgun]]<br>[[Artillery Strike]] | ||
Line 110: | Line 115: | ||
|} | |} | ||
== Tips and Details == | == Tips and Details == |