Terror Absorption/zh-hans: Difference between revisions
→技能信息
m (Text replacement - "__NOTOC__ \{\{ *[Dd][iI][Ss][Pp][Ll][Aa][Yy][Tt][Ii][Tt][Ll][Ee] *: *" to "__NOTOC__{{DISPLAYTITLE:") |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 25: | Line 25: | ||
! 初始 !! 追加 | ! 初始 !! 追加 | ||
|- | |- | ||
| align="left"| 1 || rowspan="2" | 50 || 136% || 20 MP || rowspan=" | | align="left"| 1 || rowspan="2" | 50 || 136% x2 || 20 MP || rowspan="10" | [[Creeping Terror/zh-hans|恐惧侵蚀]]层数 ×3 MP(最多10层) || rowspan="10" | 20 MP || rowspan="10" | 10 秒 | ||
|- | |- | ||
| align="left"| 2 || 142% || 22.5 MP | | align="left"| 2 || 142% x2 || 22.5 MP | ||
|- | |- | ||
| align="left"| 3 || 53 || 148% || 25 MP | | align="left"| 3 || 53 || 148% x2 || 25 MP | ||
|- | |- | ||
| align="left"| 4 || 57 || 154% || 27.5 MP | | align="left"| 4 || 57 || 154% x2 || 27.5 MP | ||
|- | |- | ||
| align="left"| 5 || 61 || 160% || 30 MP | | align="left"| 5 || 61 || 160% x2 || 30 MP | ||
|- | |- | ||
| align="left"| 6 || 65 || 167% || 32.5 MP | | align="left"| 6 || 65 || 167% x2 || 32.5 MP | ||
|- | |- | ||
| align="left"| 7 || 69 || 173% || 35 MP | | align="left"| 7 || 69 || 173% x2 || 35 MP | ||
|- | |- | ||
| align="left"| 8 || 73 || 179% || 37.5 MP | | align="left"| 8 || 73 || 179% x2 || 37.5 MP | ||
|- | |- | ||
| align="left"| 9 || 77 || 185% || 40 MP | | align="left"| 9 || 77 || 185% x2 || 40 MP | ||
|- | |||
| align="left"| 10 || 81 || 191% x2 || 42.5 MP | |||
|} | |} | ||
{{SkillTextCN|等级限制|7}} | {{SkillTextCN|等级限制|7}} |