Stoic Thresholds/zh-hans: Difference between revisions
→黑霸怪物列表
m (Text replacement - "(\[\[|link=) *4-x(\||\{\{!\}\}|\/)([^]]*)\]\]" to "${1}4-X${2}${3}]]") |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→黑霸怪物列表) |
||
Line 141: | Line 141: | ||
|- | |- | ||
| [[8-5/zh-hans|7-5]] || 克丽丝 || 50 次?? || 20 秒 || | | [[8-5/zh-hans|7-5]] || 克丽丝 || 50 次?? || 20 秒 || | ||
|- | |||
| [[Ereda Island/Season 1/zh-hans|艾达岛]] || 拜德魔法兵 || 30 次 || || | |||
|} | |} | ||
{{指南}} | {{指南}} |