Auto Guard: Difference between revisions
→Skill Information
m (Updated values (based on NA)) |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 24: | Line 24: | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 35 || 2.5% + [[Block]] Level ×0.5% || 5.0% + [[Block]] Level ×1.0% | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 35 || 2.5% + [[Block]] Level ×0.5% || 5.0% + [[Block]] Level ×1.0% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 3.0% + [[Block]] Level ×0.5% || 6.0 + [[Block]] Level ×1.0% | | align="left" | 2 || 3.0% + [[Block]] Level ×0.5% || 6.0% + [[Block]] Level ×1.0% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 36 || 3.4% + [[Block]] Level ×0.5% || 6.8% + [[Block]] Level ×1.0% | | align="left" | 3 || 36 || 3.4% + [[Block]] Level ×0.5% || 6.8% + [[Block]] Level ×1.0% | ||
Line 48: | Line 48: | ||
| align="left" | 13 || 66 || 8.1% + [[Block]] Level ×0.5% || 16.2% + [[Block]] Level ×1.0% | | align="left" | 13 || 66 || 8.1% + [[Block]] Level ×0.5% || 16.2% + [[Block]] Level ×1.0% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 14 || 69 || | | align="left" | 14 || 69 || % + [[Block]] Level ×0.5% || % + [[Block]] Level ×1.0% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 15 || 72 || | | align="left" | 15 || 72 || % + [[Block]] Level ×0.5% || % + [[Block]] Level ×1.0% | ||
|- | |||
| align="left" | 16 || 75 || % + [[Block]] Level ×0.5% || % + [[Block]] Level ×1.0% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 78 || 10.0% + [[Block]] Level ×0.5% || 20.0% + [[Block]] Level ×1.0% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 81 || % + [[Block]] Level ×0.5% || % + [[Block]] Level ×1.0% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |